M BY MAYA PALMA - to marka która powstała w 2014 r. z potrzeby kreowania nowej mody, mody ponadczasowej, wykraczającej poza ramy zacieracjących się sezonów - FASHION FREE OF FASHION. W dobie globalizacji produkcji projektankta dostrzega rownież ogromną potrzebę kreowania produktu idywidulanego - autorskie zdjęcia, grafiki jako obrazy - zdobia bluzy, sukienki - nadając unikatowego charakteru. W swoich kolekcjach MAJA PALMA zachęca do eksperymentowania z dużymi formami, ktore można odkształcać w dowolny sposób, łączy je z klasyką - nadając im nowe, bardziej futurystyczne znaczenie.

M BY MAYA PALMA to duża dawka oversizeowej dzianiny, obszernych T-shirtów z wysokogatunkowych mikromodali, bawełny, lnu, świetnie układajacych sie jerseyowych sukienek, żakietów i płaszczy o prostych architektonicznych formach, pozbawionych zbednej ornamentyki. Paleta barw zawsze ograniczaona do kilku stonowanych kolorow - szarości, beżu, ecru, bieli, pudrowych pasteli. Projektantka od wielu lat współpracuje z firmą SWAROVSKI - teraz luksusowe krysztalowe czarne LOGO M zdobi kieszonki białych koszul, tunik czy szali. W ten sposób budowane kolekcje pozwalają lączyć jakość, dobre krawiectwo z nonszalacją ulicy.

Wszystkie produkty M BY MAYA PALMA wytwarzane są z wysokogatunkowych tkanin i dzianin. Powstają w małych, wyselekcjonowanych fabrykach w Polsce, specjalizujących się w produkcji krótkich unikatowych serii ze szczególną dbałością o jakość wykonania. Część naszych produktów wzbogacona jest o elementy Swarovski.

W pazdzierniku 2015 r. projektantka otwiera swój pierwszy autorski butik M BY MAYA PALMA w Warszawie.

Copyright 2019   |  
FACEBOOK